Welkom op www.handigindebuurt.nl

U vindt hier de algemene informatie van 'Mijn Gereedschapskist Groningen. Later volgt versie 1.0 met uitgebreidere informatie.

Wat is Mijn Gereedschapskist?

Met 'Mijn Gereedschapskist' geven we heel concreet handen en voeten aan positieve ontwikkelingen in de deeleconomie, verbinding/contact tussen buurtbewoners en kostenbesparing door het delen van gereedschappen. Daarnaast ontstaan er tijdens het koffie-uurtje bij halen/brengen leuke ideeen en gesprekken over wat iedereen in zijn/haar situatie zoal bezighoudt.

Voor wie is het?

Voor iedereen die lid is van 'Mijn Gereedschapskist' en dat zijn de bewoners/particulieren uit de stad Groningen, houders van een Stadjerspas en burgerinitiatieven. kortom voor iedereen die om uiteenlopende redenen blij is met het bestaan van 'Mijn Gereedschapskist' en hier ook lid van wil worden en zodoende ook bijdraagt aan de sociale doelstelling van 'Mijn Gereedschapskist Goningen'.

Hoe werkt het?

Je wordt lid van 'Mijn Gereedschapskist' door langs te komen en het lidmaatschapsformulier in te vullen (Hier krijg je ook een korte uitleg hoe het verder praktisch werkt). Je betaalt je lidmaatschapsgeld of maakt gebruik van de mogelijkheden die de Stadjerspas of je woningbouwcooperatie biedt. Vanaf dat moment kun je het gereedschap voor je klus reserveren en afspraken maken over het halen/terugbrengen van het geleende.

Wat kost het?

Het basislidmaatschap van 'Mijn Gereedschapskist' kost 25 euro en hiervoor kun je 1 keer de aanhanger lenen en onbeperkt (op basis van beschikbaarheid)ander gereedschap die je nodig hebt. Heb je een Stadjerspas, dan is het basislidmaatschap gratis!

Waar kun je ons vinden en wanneer zijn we open?

Op werkdagen van 10-12 uur zijn we in 'Mijn Gereedschapskist' open voor het reserveren en ophalen/terugbrengen van het geleende gereedschap. De koffie staat dan klaar! Reserveren kan ook telefonisch via de onderstaande contactgegevens:

Naam van de locatie Straat Postcode Beheerder Telefoon E-mailadres
Mijn Gereedschapskist De Hoogte Almastraat 12 9716 CN Mohammed El Nour 06 - 44944924 dehoogte@handigindebuurt.nl
Mijn Gereedschapskist Korrewegwijk Almastraat 12 9716 CN Conny Eldering 06 - 44944924 korrewegwijk@handigindebuurt.nl
Mijn Gereedschapskist Vinkhuizen Goudlaan 297 9743 CH Angelo Ruardi 06 - 44729292 vinkhuizen@handigindebuurt.nl
Mijn Gereedschapskist Beijum volgt volgt In opzet volgt beijum@handigindebuurt.nl
Mijn Gereedschapskist Lewenborg volgt volgt Toekomstig opgezet volgt lewenborg@handigindebuurt.nl
Mijn Gereedschapskist Oosterpark volgt volgt Toekomstig opgezet volgt oosterpark@handigindebuurt.nl
Mijn Gereedschapskist De Weijert volgt volgt Toekomstig opgezet volgt deweijert@handigindebuurt.nl
Mijn Gereedschapskist Hoogkerk volgt volgt Toekomstig opgezet volgt hoogkerk@handigindebuurt.nl